Eleganckie i profesjonalne strony internetowe szyte na miarę
506098960 piotr.jeziorny@gmail.com

Linki SEO freelancer

Posiadam zbiór najlepszych źródeł do umieszczenia linków zewnętrznych.

Linkowanie zewnętrzne to proces, który polega na pozyskiwaniu linków z innych stron internetowych, odsyłających na Twoją witrynę. Link building powszechnie uważany jest za naturalne uzupełnienie działań SEO, których celem jest budowanie widoczności serwisu w wyszukiwarce Google. Bez optymalnej strategii linkowania trudno oczekiwać świetnych rezultatów – to fundament prac związanych z efektywnym pozycjonowaniem stron. 

Oferujesz wartościowe produkty lub usługi, ale brakuje Ci słów, by dobrze je zaprezentować? Twój firmowy blog świeci pustkami? A może strona sprzedażowa zamiast sprzedawać – odstrasza? Skorzystaj z usług zawodowego copywritera freelancera i zapomnij o tych problemach raz na zawsze.

Dlaczego specjalista seo od linkowania jest Ci potrzebny?

Wybierając usługę linki freelancer, masz gwarancję, że profil linkowy Twojego serwisu nabierze idealnego kształtu – będzie naturalny, zróżnicowany i idealnie zoptymalizowany. Dbam o to, by pozyskiwane dla Ciebie linki były najwyższej jakości. Wykorzystuję do tego wyłącznie zaufane strony internetowe, cieszące się dużym autorytetem i doskonałymi parametrami technicznymi. 

Dzięki właściwie zaplanowanemu i wdrożonemu linkowaniu Twoja witryna zbuduje silną pozycję w wyszukiwarce. To będzie jasny sygnał dla robotów Google, że mają do czynienia z jakościową stroną, którą warto promować. Efekt? Wyższe pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania i więcej użytkowników w Twoim sklepie lub serwisie. 

Co mogę dla Ciebie zrobić w kontekście pozyskania linków?

Optymalna strategia link buildingu powinna skupiać się na zdywersyfikowaniu, czyli zróżnicowaniu źródeł linkowania. To długotrwały proces, który musi być wykonywany w regularnych odstępach czasu – podlinkowanie “hurtowe”, bez namysłu może przynieść więcej szkody, niż pożytku. Jakie odnośniki mogę dla Ciebie pozyskać jako profesjonalny freelancer od linkowania?  

Linki z katalogów prywatnych

Dysponuję zapleczem X (do uzupełnienia) katalogów firmowych, na których mogą pojawić się linki prowadzące do Twojej strony. To domeny wysokiej jakości, o wieloletniej historii i bardzo dobrych parametrach, pozytywnie oceniane przez roboty wyszukiwarki. Podlinkowanie z moich katalogów firmowych to świetny punkt wyjścia do dalszych działań związanych z link-buildingiem. 

 

 • katalogi prywatne o długoletniej historii – to bardzo ważny czynnik w kontekście mocy domeny, 
 • różne szablony domen, 
  • w cenę wliczone jest przygotowanie unikalnych opisów dla każdego katalogu – współpracujemy z najlepszymi copywriterami, nie używamy tekstów synonimizowanych, 
  • w każdym wpisie pojawią się 2 linki dofollow – z czego jeden jako czysty adres URL, a drugi w postaci anchora prowadzącego do dowolnej podstrony w obrębie Twojej witryny, 
  • każdy wpis uzupełniony będzie o miniaturkę Twojej strony, najważniejsze dane teleadresowe i mapkę Google, 
  • linki dodane na moich katalogach nie znikają – domeny są regularnie przedłużane. 

Cena: zapraszam do kontaktu.

Linki z katalogów publicznych

Zadbam o linkowanie SEO  Twojej strony z najlepszych publicznych katalogów firmowych,

To domeny o wieloletniej historii i dużym autorytecie w oczach Google, który częściowo zostanie przeniesiony także na Twoją stronę. Linki do Twojej witryny mogą pojawić się nawet na 50 różnych katalogach publicznych. Przygotujemy profesjonalne opisy o unikalnej treści, inne dla każdego katalogu. 

Cena: zapraszam do kontaktu.

Linkowanie freelancer – wizytówki NAP

Wizytówki NAP (Name, Address, Phone) to dosłownie wirtualne wizytówki Twojej firmy. To jeden z najlepszych i najszybszych sposobów na pozyskanie mocnych linków dofollow, kierujących do Twojej witryny. W wizytówkach NAP zamieszczane są informacje kontaktowe, które ułatwiają znalezienie Twojego biznesu potencjalnym klientom, zainteresowanym Twoimi usługami. 

Do podlinkowania wizytówek NAP wybieram wyłącznie te serwisy, które mogą pochwalić się rozbudowanym profilem backlinków, długą historią i autorytetem.

Każda wizytówka będzie zawierać aktywny link prowadzący do Twojej strony oraz unikalny opis, przygotowany przez profesjonalnego copywritera (podobnie jak w przypadku katalogów). 

Cena: zapraszam do kontaktu.

Linki z portali ogłoszeniowych

 Dopilnuję, by odnośniki do Twojej strony zagościły również na popularnych portalach ogłoszeniowych. Jako specjalista-freelancer od linkowania zwracam szczególną uwagę na to, by wybierać wyłącznie zaufane portale – takie, które nie kasują publikowanych na nich ogłoszeń z linkami po krótkim czasie.  

W każdym ogłoszeniu znajdzie się unikalny opis Twojej firmy oraz link odsyłający do Twojej witryny. 

Cena: zapraszam do kontaktu.

Linki freelancer – marketing szeptany

Marketing szeptany, zwany inaczej szeptanką polega na publikowaniu wpisów i komentarzy na forach dyskusyjnych w nienachalny sposób w celu wypromowania Twojej marki i firmy. To bardzo skuteczna strategia, o ile zostanie właściwie zaplanowana i wdrożona: 

 • posty powinny pojawiać się w określonych odstępach czasu, 
 • nie mogą być dodawane chaotycznie i w losowych miejscach – najlepiej, jeśli są to fora i wątki powiązane tematycznie z Twoją branżą, 
 • posty powinny być publikowane przez użytkowników z historią na konkretnym forum – nie mogą to być nowo utworzone konta. 

Zadbam o to, by marketing szeptany przyniósł jak najlepsze efekty dla Twojego biznesu. Wokół Twojej firmy wytworzy się pozytywny szum, dzięki któremu zwiększy się wiarygodność Twojej strony i firmy w oczach użytkowników i robotów wyszukiwarki.  

Linkowanie SEO Freelancer

Linki z artykułów sponsorowanych

Linki umieszczane w artykułach sponsorowanych kierujące do Twojej strony to kolejna świetna metoda zwiększania widoczności w Google. Jestem w regularnym kontakcie z wieloma wydawcami, którzy mają do dyspozycji witryny o różnej tematyce. Publikacje na łamach tych portali są tańsze w porównaniu z ofertą największych platform wydawniczych: Whitepressa czy Linkhouse. 

Po ustaleniu budżetu zajmę się wyszukaniem najlepszych serwisów tematycznych, gdzie powinny pojawić się linki zwrotne do Twojej strony. Usługa linki freelancer zakłada także możliwość przygotowania treści pod publikacje sponsorowane – artykuły piszą copywriterzy wyspecjalizowani w konkretnych branżach. 

Cena: zapraszam do kontaktu.

Opinie o mnie

Są to opinie moich klientów z którymi współpracuję do tej pory.

Adres

Piotr Jeziorny - Freelancer
Ul. Wierzbowa 4a
62-030 Luboń
w

Formy kontaktu

Telefon i sms: +48 506 098 960
E-mail: piotr.jeziorny@gmail.com
Komunikatory: Messenger, What's up, Skype, Google Hangout, Zoom, Team viewer... Jeśli to mało, to chętnie skorzystam z Twojej propozycji:)
Spotkania osobiste: na terenie Poznania i okolic.

}

Godziny kontaktu

Od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-20:00
Sobota - 12:00 - 16:00
Niedziela – pilne sprawy i tylko dla stałych klientów:)

Copyright © Piotr Jeziorny "Freelancer007"

Obsługuję klientów z całej Polski oraz z najbliższych miejscowości: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Mosina, Komorniki, Plewiska.