Eleganckie i profesjonalne strony internetowe szyte na miarę
506098960 piotr.jeziorny@gmail.com

Pozycjonowanie wizytówki Google

Zwiększ widoczność Twojej firmy w Google dzięki profesjonalnemu pozycjonowaniu wizytówki. Popraw swoją lokalną obecność i przyciągnij więcej klientów

Znajdź klientów lokalnych i zacznij sprzedawać więcej. Odpowiednie pozycjonowanie wizytówki Google w Google Maps pozwoli poprawić lokalną widoczność Twojego biznesu i dotrzeć z ofertą do większej liczby klientów w okolicy.

Nawet 97% użytkowników szuka lokalnych firm w internecie. Większość z nich jest na ostatnim etapie ścieżki zakupowej – są gotowi zapłacić za konkretną usługę. Nie możesz przepuścić takiej okazji. Wybierz ofertę pozycjonowania wizytówki Google i zapewnij sobie sukces na lokalnym rynku!

Kompleksowy audyt wizytówki google

Na początku zawsze wykonuję audyt Twojej wizytówki – badanie jakości profilu firmowego. To dzięki niemu dowiaduję się, co już na starcie wymaga odpowiednich poprawek i modyfikacji i jakie czynniki wpływają na pozycję Twojej firmy w Google oraz Google Maps. Wszystko podane jest w formie czytelnych wskazówek optymalizacyjnych, co pozwala mi działać szybko i skutecznie. 

Podgląd statystyk, widoczności i ochrona mapki

Znajomość narzędzia Localo umożliwia mi kompleksowe obsługę Twojej wizytówki Google. Mogę stworzyć ją od zera, jeśli jeszcze jej nie posiadasz – a następnie dbać o jej widoczność i wprowadzać ewentualne poprawki, dzięki którym Twoja lokalna obecność w Google pozostanie niezagrożona. 

A musisz wiedzieć, że zagrożeń jest sporo – tym największym są nieuczciwi konkurenci. Niektórzy grają nieczysto i próbują zmieniać nazwę lub godziny otwarcia/zamknięcia w obrębie Twojej wizytówki. Mogą nawet próbować całkowicie zamknąć Twój firmowy profil. Na szczęście Localo oferuje skuteczną ochronę wizytówki, z czego też chętnie korzystam. I polecam to każdemu mojemu klientowi.

Monitorowanie pozycji w lokalnych wynikach wyszukiwania Google

Żadne działania optymalizacyjne nie przyniosą efektów, jeśli nie będą później sprawdzane pod kątem skuteczności. Zapewniam stały monitoring pozycji Twojej wizytówki oraz śledzenie jej widoczności na tle konkurencji, z uwzględnieniem wybranych słów kluczowych. 

W kilku krokach jestem w stanie ocenić, jakie frazy kluczowe będą najlepsze dla Twojego lokalnego biznesu – i w razie potrzeby podmienić je na te najczęściej wyszukiwane. Mam stały dostęp do najważniejszych danych rankingowych, które informują mnie o zmianach pozycji Twojego profilu. Mogę nawet sprawdzić, w jakiej części miasta masz największe szanse na pierwsze miejsca w mapkach Google.

Sprawdzanie pozycji to absolutna podstawa, która pozwala oszczędzać czas i pieniądze – ale przede wszystkim jest niesamowicie skuteczna i pomocna w pozycjonowaniu lokalnym.

Plakaty opinii google

Plakaty opinii od Google to dodatkowa, całkiem ciekawa opcja zachęcająca klientów do pozostawiania recenzji na profilu firmowym. Twój plakat będzie wyposażony w kod QR, który wystarczy zeskanować telefonem, by przenieść się na Twoją wizytówkę. 

Pamiętaj, że recenzje są jednym z ważniejszych czynników rankingowych, wpływających na lokalną widoczność w Google. Pozytywne opinie są też potwierdzeniem dla innych klientów, że warto skorzystać z Twoich usług lub produktów. Mogę przygotować dla Ciebie taki spersonalizowany plakat, dzięki któremu pozyskiwanie nowych opinii będzie super proste i szybkie.

Wizytówki NAP i publikacje w branżowych katalogach firm

Dopilnuję, by wzmianki o Twojej stronie znalazły się na zaufanych stronach zewnętrznych, co poprawi jej pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania. To jeden z kluczowych aspektów, który wpływa nie tylko na pozycjonowanie lokalne, ale także zwiększa zaufanie klientów do firmy. Im więcej jest linków i wizytówek NAP prowadzających do Twojej strony, tym większe są szanse, że zostanie ona dostrzeżona przez nowych użytkowników i roboty wyszukiwarki. 

Dzięki znajomości odpowiednich narzędzi jestem w stanie sprawdzić:

  • na jakich stronach internetowych znajdują się linki Twoich konkurentów;
  • na jakich stronach są już dostępne linki i wizytówki Twojej firmy;
  • na jakich stronach warto umieścić wzmianki o Twojej firmie i ofercie.

Te informacje pozwalają mi odpowiednio rozplanować pracę i zwiększyć skuteczność działań pod kątem linków pozycjonujących Twoją mapkę.

Skuteczne zarządzanie opiniami

Mogę regularnie sprawdzać opinie otrzymywane od klientów i szybko na nie odpowiadać. To świetny sposób na interakcję i utrzymywanie relacji z odbiorcami. Mam dostęp do wszystkich opinii dotyczących Twojego biznesu, dzięki czemu nie musisz się martwić, że jakaś recenzja będzie przypadkowo pominięta. 

Warto dbać o relacje z odbiorcami Twojej oferty i regularnie odpowiadać na recenzje. To kolejny ważny czynnik rankingowy, dzięki któremu możesz poprawić widoczność lokalną swojego biznesu. 

Łatwe planowanie postów – pojedynczych lub kilku naraz

Regularne wrzucanie postów i wpisów w obrębie profilu firmowego Google daje świetne efekty pod kątem wzrostu widoczności lokalnej. Wiem to z własnego doświadczenia i chętnie pomogę Ci o to zadbać. Mogę się zająć wszystkim, od szukania pomysłów i inspiracji, przez planowanie, kończąc na publikacji postów. To będzie dla Ciebie duże odciążenie i ułatwienie – i jeszcze większa szansa na uzyskanie topowych pozycji w lokalnych wynikach wyszukiwania. 

Localo (Surfer Local) – co ode mnie otrzymujesz?

Na tym nie kończą się zalety Localo. Na co jeszcze możesz liczyć, jeśli chodzi o mapki Google?

  • “szpiegowanie” konkurencji – mogę sprawdzić, jak radzą sobie wizytówki Twoich bezpośrednich konkurentów;
  • cotygodniowe zadania i wskazówki – co tydzień Localo wysyła mi informacje dotyczące zalecanych zmian w profilu Google (na podstawie analizy konkurencji);
  • Localo Protection – narzędzie do ochrony profilu firmowego w mapkach Google;
  • dodawanie zdjęć do postów – wystarczy wrzucić paczkę zdjęć, a następnie algorytm sam decyduje, jak często będzie je dorzucał do wpisów.

Moja oferta

Usługi optymalizacji i pozycjonowania profilu biznesowego w mapkach Google kosztuje bazowo 300 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymujesz wszystkie opisane wyżej funkcje, czyli kompleksową opiekę i zarządzanie Twoim wirtualnym profilem firmowym Google. 

Za dodatkową opłatą możemy umówić się na publikację większej liczby linków NAP, czyli odnośników zawierających informacje o Twojej firmie. Pomogą one w jeszcze skuteczniejszym pozycjonowaniu wizytówki, ponieważ umieszczane są stronach o dużym autorytecie i silnej pozycji w Google. 

Z jakich narzędzi korzystam?

Podobnie jak w przypadku innych moich usług, także tutaj działam w oparciu o sprawdzone rozwiązania – w tym przypadku jest to aplikacja o nazwie Localo (Surfer Local). Narzędzie to pomaga mi w skutecznym zarządzaniu wizytówkami klientów, ich widocznością oraz bezpieczeństwem. Wiem dokładnie, co mogę zrobić, by polepszyć widoczność Twojego lokalnego profilu Google. Regularny monitoring pozycji i wyników pozwala mi dopasować strategię optymalizacji wizytówki do potrzeb Twojego biznesu.

 

Opinie o mnie

Są to opinie moich klientów z którymi współpracuję do tej pory.

Adres

Piotr Jeziorny - Freelancer
Ul. Wierzbowa 4a
62-030 Luboń
w

Formy kontaktu

Telefon i sms: +48 506 098 960
E-mail: piotr.jeziorny@gmail.com
Komunikatory: Messenger, What's up, Skype, Google Hangout, Zoom, Team viewer... Jeśli to mało, to chętnie skorzystam z Twojej propozycji:)
Spotkania osobiste: na terenie Poznania i okolic.

}

Godziny kontaktu

Od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-20:00
Sobota - 12:00 - 16:00
Niedziela – pilne sprawy i tylko dla stałych klientów:)

Copyright © Piotr Jeziorny "Freelancer007"

Obsługuję klientów z całej Polski oraz z najbliższych miejscowości: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Mosina, Komorniki, Plewiska.