Eleganckie i profesjonalne strony internetowe szyte na miarę
506098960 piotr.jeziorny@gmail.com

Wordpress Freelancer

Pomogę Ci w każdym aspekcie zarządzania WordPressem, hostingiem, serwerem, domeną.

Wordpress freelancer – do Twoich usług

Prowadzisz bloga, sklep internetowy lub inną stronę postawioną na WordPress? Jeśli czujesz, że kwestie techniczne nieco Cię przerastają lub po prostu nie masz czasu o nie zadbać, odezwij się do mnie. Jako freelancer WordPress zajmuje się profesjonalnym wsparciem i obsługą stron internetowych opartych na tym popularnym systemie CMS. WordPress nie ma przede mną żadnych tajemnic.  

Profesjonalny freelancer WordPress – dlaczego ja?

Fachowe podejście. Pełne bezpieczeństwo strony i danych. Generowanie większych zysków. Spokojna głowa i zero zmartwień. Dokładnie na to możesz liczyć, korzystając z moich usług. Pomogę Ci w każdej, nawet najdrobniejszej sprawie związanej z działaniem Twojej strony na WordPressie. Chcesz, by była dobrze zoptymalizowana, super szybka i atrakcyjna dla użytkowników? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. 

W razie potrzeby wykonam niezbędne prace serwisowe, zadbam o najnowsze aktualizacje, zajmę się instalacją niezbędnych wtyczek i rozszerzeń, a także oczyszczę Twoją stronę z wirusów. Daj mi znać, jakie kwestie są dla Ciebie problematyczne i w czym mogę Ci pomóc. Potrzebujesz konkretnej usługi? A może zależy Ci na tym, by WordPress freelancer zajął się kompleksową obsługą i optymalizacją Twojej strony? Krótka rozmowa przez telefon rozwieje wszelkie wątpliwości. 

Jakie usługi WordPress oferuję?

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić jako freelancer WordPress. Brakuje tu usługi, na której najbardziej Ci zależy? Bez obaw – skontaktuj się ze mną, a z pewnością się dogadamy. 

Przenoszenie stron WordPress

Stary hosting nie daje rady albo jest za drogi? Najwyższy czas przenieść stronę WordPress na inny serwer. Pomogę Ci to zrobić szybko, skutecznie i co najważniejsze – bezpiecznie. Dzięki temu oszczędzisz sobie zmartwień i kłopotów związanych m.in. z utratą ważnych danych i plików, czasowym wyłączeniem strony i utratą klientów. Zaufaj specjaliście freelancerowi WordPress i nie ryzykuj! 

Opieka nad stronami WordPress

Na Twoje życzenie zajmę się administrowaniem wybraną stroną lub sklepem e-commerce opartym na WP. W skład usługi wchodzi m.in. bieżące monitorowanie statystyk, rozwój funkcjonalności (aktualizacje WordPressa, wtyczek, PHP do najnowszych wydań), modyfikowanie wyglądu/motywu witryny, zarządzanie kwestiami bezpieczeństwa i wiele więcej. Przekaż swoją stronę w dobre ręce i skup się na biznesie! 

Odzyskiwanie dostępu WordPress

Zgubione hasło do panelu WordPress to nie powód do paniki, chociaż w niektórych przypadkach jego odzyskanie jest trudniejsze, niż zwykle. Jeśli klasyczne metody odzyskiwania dostępu nie zdają egzaminu, daj mi o tym znać. Już w kilka chwil odzyskasz pełną kontrolę nad swoim panelem admina WP! 

Usuwanie wirusa WordPress

Podejrzewasz, że Twoja strona na WordPressie została zainfekowana wirusem? Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, lepiej nie zwlekaj i skontaktuj się ze specjalistą. Jako WordPress freelancer zajmuję się oczyszczaniem WP z wirusów i innych zagrożeń. Pamiętaj, że działanie na własną rękę może być bardzo ryzykowne! 

Przyspieszanie stron WordPress

Czasami zdarza się, że strona postawiona na WordPressie zaczyna “zamulać”. Powody mogą być różne, ale efekt jest zwykle taki sam – uciekający użytkownicy i klienci, czyli również mniej pieniędzy. Znam niezawodne sposoby, by przyspieszyć działanie strony opartej na WP. Jeśli będzie trzeba, wykorzystam je wszystkie, by Twoja witryna znów była szybka i przyjemna w użytkowaniu. 

Opinie o mnie

Są to opinie moich klientów z którymi współpracuję do tej pory.

Adres

Piotr Jeziorny - Freelancer
Ul. Wierzbowa 4a
62-030 Luboń
w

Formy kontaktu

Telefon i sms: +48 506 098 960
E-mail: piotr.jeziorny@gmail.com
Komunikatory: Messenger, What's up, Skype, Google Hangout, Zoom, Team viewer... Jeśli to mało, to chętnie skorzystam z Twojej propozycji:)
Spotkania osobiste: na terenie Poznania i okolic.

}

Godziny kontaktu

Od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-20:00
Sobota - 12:00 - 16:00
Niedziela – pilne sprawy i tylko dla stałych klientów:)

Copyright © Piotr Jeziorny "Freelancer007"

Obsługuję klientów z całej Polski oraz z najbliższych miejscowości: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Mosina, Komorniki, Plewiska.