Eleganckie i profesjonalne strony internetowe szyte na miarę
506098960 piotr.jeziorny@gmail.com

strony internetowe

Zawarłem tutaj wszystkie składniki, które zawiera usługa tworzenia strony internetowej.

Co otrzymasz Zlecając mi projekt strony internetowej

W

Indywidualny projekt

Atrakcyjny wizualnie oraz intuicyjny projekt stworzony zupełnie od podstaw, odpowiadający na Twoje potrzeby oraz Twoich użytkowników.

Czytaj więcej o tym jak projektuję

W

Responsywny projekt

Projekt dostosowany jest do wszystkich wyświetlaczy – ekranów monitorów, laptopów, netbooków, tabletów i telefonów komórkowych.

W

Optymalizacja zdjęć i grafiki

Jest to obróbka wszystkich materiałów graficznych w Photoshopie (odpowiednia rozdzielczość, zmniejszenie wagi, filtry, modyfikacje tła) oraz obróbka zdjęć (retusz i wyostrzenie w lightroom).

W

Domena

Po konsultacji wykupuję dla Państwa domenę (lub pomagam w kupieniu), pod którą umieścimy Państwa stronę – zawsze razem staramy się dobrać idealną domenę do zakresu działalności.

W

Serwer

Stronę www instaluję na wykupionym przeze mnie serwerze SSD lub serwerze, który jest w Państwa posiadaniu.

W

Logo

Projekt logo w wersji podstawowej na potrzeby strony WWW (jeśli nie posiadają Państwo logo). Można wykorzystać własne logo, wtedy strona www będzie w kolorystyce logotypu. Jest też możliwość zaprojektowania rozbudowanego logotypu w wersji wektorowej.

Opieka nad stroną www

Są to wszystkie dodatkowe i rutynowe usługi, które otrzymasz po zakończeniu wdrażania strony internetowej w cenie około 250zł netto/rok lub 150zł netto/rok, jeśli sam opłacasz serwer i domenę.

W

Monitoring Uptime

Monitoring statusu on-line 24h na dobę. Gdyby strona WWW uległa awarii, otrzymuję powiadomienie e-mailem i odpowiednio reaguję. Jest to szczególnie istotne, ponieważ każde wyłączenie strony WWW może spowodować strate potencjalnego klienta.

W

Monitoring Statystyk

Instaluję Google Analitycs oraz Search Console, które umożliwiają np. śledzenie liczby wejść na stronie oraz czy nie występują błędy w realcji strona WWW – wyszukiwarka GOOGLE.

W

Monitoring szybkości działania

Raz na miesiąc sprawdzam szybkość ładowania się poszczególnych podstron. Jest to jeden z najważniejszych parametrów, który wpływa na pozycjonowanie i komfort użytkowania strony WWW.

W

Kopie zapasowe

Regularne tworzenie kopii zapasowych, aby zapobiec utracie danych w przypadku awarii serwera.

W

Aktualizacje

Regularne aktualizacje oprogramowania i zabezpieczeń.