Eleganckie i profesjonalne strony internetowe szyte na miarę
506098960 piotr.jeziorny@gmail.com

COPYWriting SEO Freelancer

Najlepsze teksty na Twoją stronę www.

Copywriter SEO - Doskonałe uzupełnienie pozycjonowania strony

Zajmuję się copywritingiem, czyli tworzeniem treści na strony internetowe. Od kilku lat pomagam klientom piąć się wyżej w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Moje teksty to ich asy w rękawie, które realnie zwiększają sprzedaż i pozwalają docierać do szerszego grona odbiorców.

Oferujesz wartościowe produkty lub usługi, ale brakuje Ci słów, by dobrze je zaprezentować? Twój firmowy blog świeci pustkami? A może strona sprzedażowa zamiast sprzedawać – odstrasza? Skorzystaj z usług zawodowego copywritera freelancera i zapomnij o tych problemach raz na zawsze.

Copywriter freelancer – do Twoich usług

Copywriter freelancer do zadań specjalnych – jak działam?

Starannie przygotowuję się do każdego zlecenia. Analizuję Twój biznes i konkurencję. Eliminuję problemy, które hamują rozwój Twojej strony i firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jestem w stanie zaplanować optymalną strategię treści, a następnie wprowadzić ją w życie. Zawsze z niesamowitą skutecznością.

Słowa w moich rękach stają się narzędziem o potężnej mocy, które zmienia niezdecydowanego użytkownika w płacącego klienta. Ty będziesz wstrząśnięty świetną jakością tekstów, które ode mnie otrzymasz, a Twoi konkurenci – zmieszani i zawstydzeni poziomem treści na swoich stronach.

Copywriter 007 – postaw na sprawdzoną jakość

Nienaganny warsztat – operuję perfekcyjną polszczyzną, a literówki i przecinki nie mają ze mną szans.

Teksty skrojone na miarę – piszę teksty, które są odpowiedzią na Twoje indywidualne potrzeby i wymagania.

Licencja na pisanie – dostarczam treści w najróżniejszych formach. Od sloganów reklamowych po teksty eksperckie.

Arsenał słów, które działają – wiem, jakich słów używać, by oddziaływać na emocje Twoich klientów.

Freelancer copywriter czy agencja?

Jestem wolnym strzelcem, którego nie ogranicza żadna firma czy organizacja. Jako copywriter freelancer działam na własny rachunek, zawsze z pełnym zaangażowaniem i skupieniem na głównym celu misji. Tym celem jest sprawienie, by Twój biznes zaczął przyciągać masę klientów i generował większy dochód.

Pracuję w pojedynkę, ale efekty moich działań mogłyby zawstydzić niejedną agencję. Chcesz się przekonać na własnej skórze? Zapraszam do kontaktu.

Dlaczego ja?

Nie strzelam słowami jak z karabinu – bezmyślnie i na oślep. Precyzyjnie konstruuję zdania, tworząc wartościowe i angażujące treści, które zachęcają do podjęcia określonego działania. Piszę tak, by odbiorca zrozumiał, co mam mu do przekazania. By wywołać emocje i pobudzić jego wyobraźnię.

Pamiętaj – bez treści nie ma strony internetowej, a bez emocji nie ma sprzedaży. To zasada, którą kierują się wyłącznie najlepsi copywriterzy freelancerzy. Towarzyszy mi ona od początku działalności i pozwala z sukcesem kończyć każde zlecenie. Absolutnie każde.

Copywriter freelancer

Kto może się do mnie zgłosić?

Nie ma znaczenia, jak wygląda Twoja działalność w internecie. Nieważne, czy prowadzisz niewielkiego bloga, czy zarządzasz gigantycznym sklepem e-commerce. Słaba widoczność w wyszukiwarce i kiepska sprzedaż na stronie to problemy, które mogą przytrafić się każdemu. To główni wrogowie biznesu – jeśli nie stawisz im czoła, nie możesz liczyć na sukces w sieci.

Wezwij sprawdzonego freelancera copywritera, jeśli potrzebne Ci są:

  • treści na stronę internetową,
  • opisy kategorii i produktów w sklepie online,
  • artykuły na bloga,
  • artykuły eksperckie,
  • teksty sprzedażowe,
  • treści reklamowe.

Szukasz czegoś innego? Skontaktuj się ze mną, a z pewnością się dogadamy.

Opinie o mnie

Są to opinie moich klientów z którymi współpracuję do tej pory.

Adres

Piotr Jeziorny - Freelancer
Ul. Wierzbowa 4a
62-030 Luboń
w

Formy kontaktu

Telefon i sms: +48 506 098 960
E-mail: piotr.jeziorny@gmail.com
Komunikatory: Messenger, What's up, Skype, Google Hangout, Zoom, Team viewer... Jeśli to mało, to chętnie skorzystam z Twojej propozycji:)
Spotkania osobiste: na terenie Poznania i okolic.

}

Godziny kontaktu

Od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-20:00
Sobota - 12:00 - 16:00
Niedziela – pilne sprawy i tylko dla stałych klientów:)

Copyright © Piotr Jeziorny "Freelancer007"

Obsługuję klientów z całej Polski oraz z najbliższych miejscowości: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Mosina, Komorniki, Plewiska.