Eleganckie i profesjonalne strony internetowe szyte na miarę
506098960 piotr.jeziorny@gmail.com

OPIEKA NAD STRONĄ WWW

Opieka nad stroną www to kompleksowa usługa dla Twojej strony www, która zapewnia jej stałe działanie, przystosowanie do najnowszych standardów i zero jakichkolwiek problemów.

Opieka WordPress to kompleksowa obsługa Twojej strony www, która składa się z 3 głównych elementów: administrowania stroną internetową, rozwijania i rozbudowywania strony pod kątem funkcjonalności i sprzedaży, a także zarządzania kwestiami bezpieczeństwa. Zadbam o to, by Twoja strona internetowa była na bieżąco aktualizowana, dopasowania do wymagań użytkowników i wyszukiwarki, a także odpowiednio zabezpieczona.

Moje doświadczenie jako administrator, grafik i programista WordPress pozwala mi spojrzeć na Twoją stronę www z każdej możliwej perspektywy. Dzięki temu masz pewność, że usługa opieki nad stroną internetową będzie wykonana rzetelnie i zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Przekaż swoją stronę w ręce specjalisty od WordPress!

1. Aktualizacja WordPress – silnika, motywu, wtyczek do WordPress oraz PHP do najnowszych wydań co 6 miesięcy

Jest to bardzo ważne, ponieważ wpływa na:

 

 • bezpieczeństwo strony – np. łatanie „luk” w kodzie WordPress, aby nie mogła zostać zhakowana;
 • bezpieczeństwo bazy danych klientów i strony www – w połączeniu z certyfikatem SSL, stanowi solidne zabezpieczenie przed włamaniem;
 • efekty pozycjonowania strony www – najnowsze wersje WordPress, motywu i wtyczek jest sygnałem dla Google, że strona www rozwija się i dostosowuje do wymagań Google;
 • szybkość działania strony – regularne aktualizacje języka PHP, bazy danych, kolejnych ulepszanych wersji motywów, wtyczek i WordPress przekładają się bezpośrednio na szybkość działania strony i jej niezawodność;
 • możliwość wdrażania nowych funkcji – możemy cały czas rozbudowywać Twoją stronę www o nowe funkcje, ponieważ twórcy poszczególnych rozwiązań (motywów, wtyczek, WordPress) rozwijają swoje oprogramowanie.

2. Antywirus w wersji Premium

 • konfiguracja programu antywirusowego;
 • analiza nieudanych prób logowania – wykrywanie niebezpiecznych adresów IP i ich blokowanie;
 • skanowanie i analiza poszczególnych plików Twojej strony www w celu wykrycia potencjalnie niebezpiecznych zmian w kodzie;
 • stały monitoring podejrzanych aktywności związanych ze stroną www – reagowanie do 24h od momentu pojawienia się podejrzanej  aktywności;
 • kwartalne skanowanie strony www w poszukiwaniu podejrzanych plików, które ktoś mógł podmienić / zainstalować na stronie www.

3. Monitoring statusu on-line strony www – Interwencje 24/7

Adres domeny strony www jest dodany do płatnego programu, który informuje mnie  mailowo o przerwach w działaniu Twojego serwisu. Może zdarzyć się przerwa w działaniu z  przyczyn zewnętrznych – jestem wówczas zobowiązany do wyjaśnienia takiej sytuacji oraz przywrócenia działania strony.

Jeśli zapomnisz przedłużyć domenę i strona www zostanie wyłączona, również otrzymam taką informację i będziemy mogli ją szybko przywrócić. Przy dużym ruchu na stronie jest to szczególnie istotne, ponieważ nawet jednodniowa przerwa w działaniu, może Cię pozbawić klientów, czyli potencjalnego zysku.

4. Tworzenie kopii zapasowej strony internetowej 2 razy na miesiąc i w przypadku awarii przywrócenie do działania. Przechowywanie kopii zapasowej na dysku zewnętrznym Google Drive

Kopia zapasowa strony (tzw. backup) zapewnia bezpieczeństwo w przypadku utraty danych lub awarii serwera. Jest to niezwykle ważne pod kątem prawidłowego działania Twojego serwisu lub sklepu online – w  przypadku poważniejszych problemów będzie to jedyny sposób na odzyskanie strony i  zaoszczędzenie dużej ilości pieniędzy, które zostały zainwestowane w jej dotychczasowy rozwój.

Oprócz tego, że firma hostingowa posiada własną kopię strony www, ja dodatkowo wykonuję swoją, Takie podwójne zabezpieczenie doskonale sprawdza się w podbramkowych sytuacjach, związanych np. z poważną awarią serwerów po stronie hostingodawcy. Masz wówczas pewność, że Twoja strona www w żaden sposób nie ucierpi.

5. Opieka WordPress nad stroną pod kątem technicznym – zalecenia i prace programistyczne

 • niezbędne działania programistyczne w obrębie Twojej strony.
 • przekazywanie informacji i zaleceń, jakie rozwiązania dobrze byłoby jeszcze wdrożyć. 

Dodatkowo wyceniane:

 • integracje strony z zewnętrznymi systemami magazynowymi, księgowymi itd.
 • przygotowanie i wdrożenie zalecanych wtyczek do WordPressa;
 • modyfikacja motywu (szablonu) WordPress;

6. Aktualizacje na istniejących podstronach

Dodanie lub zmiana tekstów, zdjęć i innych materiałów na stronie www, które zostaną mi wysłane i zajmie mi to maksymalnie 15 min. Dzięki temu zapewniony jest stały rozwój strony internetowej. Oferuję również szkolenie w obsłudze / edycji strony www, co pozwoli Ci robić to samodzielnie.

Opieka nad stroną www to również aktualizacje dotyczące zdjęć/treści na już stworzonych i  istniejących podstronach. Ważne, aby:

 • tekst nie musiał być dodatkowo korygowany;
 • zdjęcia nie musiały podlegać dodatkowej korekcie / obróbce;
 • wskazane elementy były dodawane do istniejących podstron, bez konieczności tworzenia nowych.

Aktualizacje wdrażam do 7 dni, a jeśli to pilna zmiana, to w 24h-48h. Taką aktualizację można wykonać 1-3 razy w miesiącu.

7. Statystyki on-line Google Analitycs i Google Search Console – monitoring, interpretacja wyników, zalecenia, naprawa błędów związanych z wyszukiwarką Google

Google Analitycs to stały dostęp do wszystkich statystyk strony www. Z kolei GSC (Google Search Console) to  narzędzie, które zostało stworzone, żeby mieć wgląd w stan techniczny stron internetowych. Dodatkowo informuje o błędach na stronie związanych z optymalizacją pod wyszukiwarki, błędach z indeksowaniem nowych wpisów oraz ogólnych problemach technicznych. W miarę szybko  zauważa poważne błędy występujące na stronie i powiadamia o tym mailowo. Dzięki temu mogę na bieżąco wprowadzać niezbędne poprawki i modyfikacje.

Dlaczego profesjonalna opieka nad stroną internetową jest tak ważna?

Korzystanie usług zewnętrznego specjalisty WordPress odciąży Cię w wielu uciążliwych kwestiach związanych z Twoją stroną www. Zyskasz szereg korzyści, które pozwolą Ci dalej rozwijać swój biznes online i skutecznie pozyskiwać nowych klientów. Twoja witryna stanie się Twoją wymarzoną, niezawodną wizytówką, dzięki której odniesiesz sukces w internecie.

Dlaczego warto wybrać moje usługi z zakresu administrowania stroną internetową?

 • oszczędność czasu – nie musisz poświęcać go na zarządzanie swoją stroną ani poszukiwanie specjalistów z każdej dziedziny; możesz całkowicie skupić się na prowadzeniu dochodowego biznesu;
 • optymalizacja kosztów – nie musisz zatrudniać specjalisty od WordPressa na etat;
 • wiele pomniejszych usług w ramach jednej kompleksowej oferty – niezbędne aktualizacje WordPress, dbanie o bezpieczeństwo witryny, rozwój funkcjonalności i inne;
 • profesjonalna obsługa 24/7 – błyskawiczne działanie w awaryjnych sytuacjach;
 • elastyczna oferta – to Ty wybierasz, z jakich usług chcesz skorzystać;
 • stały kontakt – jestem do Twojej dyspozycji w razie pytań lub wątpliwości.

 

 • jaka jest aktualna kondycja strony www;
 • jak wygląda widoczność strony www na tle konkurencji;
 • zobaczyć progres względem poprzednich lat;
 • zobaczyć, jakie co jeszcze można zrobić, by poprawić ruch / sprzedaż na Twojej stronie;
 • uzyskać zalecenia na kolejny rok.

FAQ

CZY WARTO WYKUPIĆ PEŁEN PAKIET USŁUG OPIEKI NAD STRONĄ WWW?

Zdecydowanie tak – sprawdź, czy spełniasz poniższe warunki:

 • inwestujesz cały czas w rozwój strony www – aktualizowanie oferty, tworzenie treści, bloga firmowego itd.;
 • inwestujesz w promowanie strony – pozycjonowanie SEO;
 • strona www to Twoje główne źródło klientów lub docelowo ma nim być – dzięki przemyślanym strategiom SEO;
 • zależy Ci na profesjonalnym wizerunku firmy i marki – brak przerw w działaniu strony www, zmniejszenie ryzyka zhakowania strony www i podmienienia treści na zewnętrzną (np. strony XXX lub sprzedające dziwne przedmioty);
 • jesteś zadowolony ze stworzonej strony www – zależy Ci na tym, by zachować ją w obecnej formie i nie stracić jej w wyniku szkodliwych działań zewnętrznych.

JAKIE SĄ NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI OPIEKI WORDPRESS?

 • masz pełną kontrolę nas swoją stroną www – wiesz, co się z nią dzieje;
 • Twoja strona www jest regularnie aktualizowana i zgodną z najnowszymi standardami bezpieczeństwa (ważnymi pod kątem SEO), wymaganiami prawnymi itd.;
 • Twoja strona www jest zabezpieczona przed atakami hakerskimi – koszt naprawy zhakowanej strony www może wynieść ponad 1000zł-2000zł w zależności od stopnia szkód.

CZY OPIEKA JEST OBOWIĄZKOWA?

Nie, opieka nie jest obowiązkowa. Co więcej, możesz wybrać niektóre tylko elementy usługi – takie, które w danej chwili uważasz za najważniejsze i najpilniejsze. 

CZY WSZYSTKIE PUNKTY OPIEKI SĄ MI POTRZEBNE?

Opieka nad stroną www jest cały czas rozbudowywana w odpowiedzi na:

 • potrzeby klientów – małych, średnich i dużych / korporacyjnych;
 • zmieniające się warunki otoczenia internetowego;
 • zdobywane przeze mnie doświadczenie – kilka lat działalności pozwoliło mi poznać najczęstsze problemy przytrafiające się stronom www. Nauczyłem się je rozwiązywać, ale także im zapobiegać. Opieka WordPress to pełna profilaktyka i bezpieczeństwo.

Opinie o mnie

Są to opinie moich klientów z którymi współpracuję do tej pory.

Adres

Piotr Jeziorny - Freelancer
Ul. Wierzbowa 4a
62-030 Luboń
w

Formy kontaktu

Telefon i sms: +48 506 098 960
E-mail: piotr.jeziorny@gmail.com
Komunikatory: Messenger, What's up, Skype, Google Hangout, Zoom, Team viewer... Jeśli to mało, to chętnie skorzystam z Twojej propozycji:)
Spotkania osobiste: na terenie Poznania i okolic.

}

Godziny kontaktu

Od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-20:00
Sobota - 12:00 - 16:00
Niedziela – pilne sprawy i tylko dla stałych klientów:)

Copyright © Piotr Jeziorny "Freelancer007"

Obsługuję klientów z całej Polski oraz z najbliższych miejscowości: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Mosina, Komorniki, Plewiska.