Eleganckie i profesjonalne strony internetowe szyte na miarę
506098960 piotr.jeziorny@gmail.com

BLOG

BLOG Firmowy


Blog firmowy to jeden z najskuteczniejszego sposóbu na budowę wysokiej i stabilnej pozycji firmowej strony internetowej w sieci. Blog może pełnić rolę dodatku zarówno do strony, czy sklepu internetowego. Dzięki czemu zaspokaja potrzeby nie tylko użytkownika, ale również wyszukiwarki Google.

 

Po co mi BLOG FIRMOWY?

Jakie pozytywne aspekty niesie ze sobą posiadanie bloga firmowego:

  • wzbogacenie strony internetowej o content, który doskonale wpływa na pozycje w wyszukiwarce;
  • wzbogacenie strony internetowej o treść merytoryczną, która sluży naszym czytelnikom/klientom;
  • bazę słów/fraz kluczowych;
  • budowanie relacji z klientami;
  • możliwość publikacji ofert, promocji, nowinek;
  • możliwość stworzenia społeczności oraz interakcji dzięki opcji komentowania.

Blogi a SEO

Blog firmowy podobnie jak strona internetowa to narzędzie, ktore ma sprecyzowany cel. Między innymi promocję firmy, konkretnego produktu lub usługi.

Dobrej jakości blog pozwala na budowanie pozycji lidera – Nowe, porywające, rzetelne, świeże i interesujące treści przyciągają uwagę i są najchętniej udostępniane przez innych. Zamieszczanie postów na blogu zwiększa widoczność strony www i przy zachowaniu merytorycznego poziomu contentu sprawia,że tworzymy pozycję lidera opinii w opisywanej przez nas dziedzinie.

Dzięki  interesującej treści  zdobywamy naturalne linki . Dobre i wartościowe dla użytkownika treści są chętnie linkowane co podnosi ranking oraz  zwiększa ruch na naszej stronie www.

Blog podnosi cała pozycję i wartość firmy w “oczach” GOOGLE.  Do interesujących wpisów na blogu możemy tworzyć liczne odnośniki do produktów i usług swojej firmy. Buduje to nie tylko pozycję wpisu ale i całej strony www.

 

Jak założyć skuteczny Blog

Założenie oraz prowadzenie skutecznego i wartościowego bloga to pracochłonne zajęcie, które warto oddelegować specjalistom oraz profesjonalistom, najlepiej z doświadczoniem w  copywritingu.  Publikowane wpisy powinny być zoptymalizowane pod kątem merytoryki oraz pozycjonowania strony.

Szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową?

Sprawdź naszą ofertę!

Profesjonalne strony www Luboń, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Plewiska, Puszczykowo, Stęszew, Poznań, Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski,