Eleganckie i profesjonalne strony internetowe szyte na miarę
506098960 piotr.jeziorny@gmail.com

BLOG

Jakie funkcje pełni firmowa strona internetowa?


 

W czasach, gdy większość przedsiębiorców reklamuje się w sieci trudno prowadzić poważny biznes bez biznesowej strony internetowej. Zanim jednak podejmiemy decyzję odnośnie wizerunku strony, jej funkcjonalności oraz niezbędnym dostawcy hostingu, czy firmie, która dla nas taką stronę wykona. Powinniśmy się na spokojnie zastanowić: W jakim celu strona ma powstać? Wbrew pozorom pytanie nie należy do najłatwiejszych, a jest kluczowe i niezbędne do realizacji zamierzonych celów biznesowych.

 

STRONA FIRMOWA MOŻE BYĆ – STRONĄ INFORMACYJNĄ

Nasza strona internetowa może mieć charakter informacyjny. Taka strona jest potrzebna, gdy w naszej firmie dużo się dzieje musimy publikować bieżące informacje. Dobrym przykładem strony informacyjnej jest witryna kina lub teatru. Prezentowanie naszej oferty oraz cenników również spełnia założenia informacyjne.

 

STRONA FIRMOWA MOŻE BYĆ – STRONĄ WIZERUNKOWĄ

Internetowa strona wizerunkowa doskonale sprawdzi się podczas tworzenia portfolio. Tego typu strony stawiają silnie na warstwę wizualną. Przykładem może być studio fotograficzne, czy biuro architektoniczne. Na drugim miejscu jest budowanie wizerunku poprzez tworzenie wartościowych, eksperckich treści. Dzielenia się wiedzą dodatkowo buduje pozycję i wizerunek firmy. W takim przypadku główną wartością strony jest poradnikowy blog.

 

STRONA FIRMOWA MOŻE BYĆ – STRONĄ SPRZEDAŻOWĄ

Może się wydawać, że sprzedaż on line zdominowana jest przez sklepy internetowe. Warto jednak, w tym wypadku wspomnieć o tak zwanych “landing page” czyli stronach dedykowanych sprzedaży konkretnej usługi/szkolenia/przedmiotu. Na jednej stronie widzimy atuty oferty przy jednoczesnej możliwości wykupienia oferty. Bardzo często mamy sytuację, gdy sprzedaż odbywa się poza internetem. Sama strona służy tylko do pozyskania kontaktu – adresu mailowego lub numeru telefonu. Dzięki czemu będzie możliwy późniejszy kontakt z klientem.

W rzeczywistości każda internetowa strona firmowa służy zarówno do budowy wizerunku, jak i generowania sprzedaży. Warto jednak od samego początku ustalić priorytety, tak aby strona internetowa wspierała nasz plan. Dzięki czemu będzie inwestycją a nie zbędnym kosztem.

 

Szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową?

Sprawdź naszą ofertę!

 

Profesjonalne strony www   Luboń, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Plewiska, Puszczykowo, Stęszew, Poznań, Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski,

Opinie o mnie

Są to opinie moich klientów z którymi współpracuję do tej pory.

Adres

Piotr Jeziorny - Freelancer
Ul. Wierzbowa 4a
62-030 Luboń
w

Formy kontaktu

Telefon i sms: +48 506 098 960
E-mail: piotr.jeziorny@gmail.com
Komunikatory: Messenger, What's up, Skype, Google Hangout, Zoom, Team viewer... Jeśli to mało, to chętnie skorzystam z Twojej propozycji:)
Spotkania osobiste: na terenie Poznania i okolic.

}

Godziny kontaktu

Od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-20:00
Sobota - 12:00 - 16:00
Niedziela – pilne sprawy i tylko dla stałych klientów:)

Copyright © Piotr Jeziorny "Freelancer007"

Obsługuję klientów z całej Polski oraz z najbliższych miejscowości: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Mosina, Komorniki, Plewiska.