Eleganckie i profesjonalne strony internetowe szyte na miarę
506098960 piotr.jeziorny@gmail.com

BLOG

Zalety strony tupu “ONE PAGE”


Strona typu One Page to taka strona internetowa, która nie zawiera żadnych podstron. Istnieje jedynie strona główna na której widnieją wszystkie informacje. Czy to nowoczesne rozwiązanie jest na tyle dobre i funkcjonalne aby w nie inwestować? Przekonajmy się!

Co to takiego strona One Page?

Czym różni się strona One Page od standardowej strony www? Różnica kryje się w ilości podstron, zakładek. Mianowicie strona One Page zbudowana jest jedynie ze strony głównej na której umieszczone jest menu oraz moduły zintegrowane pionowo. Podczas scrollowania lub po kliknięciu w ikonkę z menu przechodzimy do modułu, który nas interesuje. Nie ma dodatkowych podstron, wszystkie informacje, produkty, oferta, cennik oraz kontakt są  na jednej głównej stronie.  Nawigacja jest prosta, szybka i intuicyjna.

Jakie atuty ma strona typu One Page?

  • wizualna atrakcyjność;
  • prosta i wygodna nawigacja;
  • możliwość szybkiego zapoznania się z oferta produktową;
  • idealne rozwiązanie zarówno dla urządzeń mobilnych, jak i komputerów;
  • świetne rozwiązanie w przypadku wykorzystania przycisków akcji.

Jednak jak każdy produkt, tak i strona One Page ma swoje zalety, ale ma również pewne wady. O wadach przeczytasz w kolejnym artykule.

Tworzenie stron internetowych LUBOŃ, KOMORNIKI, MOSINA, PLEWISKA, PUSZCZYKOWO, SKÓRZEWO, STĘSZEW, Poznań, Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski,